Sander van der Eijk heeft dinsdag 27 februari de leiding over SC Cambuur – N.E.C. in de halve finale van het TOTO KNVB Bekertoernooi. De arbiter krijgt ondersteuning langs de zijlijn van Richard Brondijk en Erik Koopman. Alex Bos is de vierde official.

Vanuit het ARAG Replay Center in Zeist is Allard Lindhout de VAR, geassisteerd door Rens Bluemink. De aftrap in Leeuwarden is om 20.00 uur.

De andere halve finale wordt twee dagen later op donderdag 29 februari gespeeld. In De Kuip staan dan Feyenoord en FC Groningen tegenover elkaar. Danny Makkelie fluit in Rotterdam-Zuid om 20.00 uur voor de aftrap. Hessel Steegstra en Jan de Vries zullen hem langs de zijlijn assisteren. Richard Martens is de vierde official.

Vanuit het ARAG Replay Center in Zeist is Jeroen Manschot de VAR, geassisteerd door Joost van Zuilen.

Vergelijkbare berichten