Voor aanvang van alle wedstrijden in de eerstvolgende speelronde van de Eredivisie, de Keuken Kampioen Divisie en de Azerion Vrouwen Eredivisie wordt een minuut stilte in acht genomen ter nagedachtenis aan Kees Rijvers. Dat heeft het competitiebestuur betaald voetbal (KNVB, Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie) afgesproken.

Rijvers overleed maandag 4 maart op 97-jarige leeftijd. De Brabander voetbalde in Nederland voor NAC Breda en Feyenoord. Tussen 1946 en 1960 kwam Rijvers tot 33 interlands voor het Nederlands elftal, waarin hij tien keer scoorde.

In Nederland was Rijvers hoofdtrainer van FC Twente en PSV, waarmee hij drie landstitels en de UEFA Cup won. Tussen 1981 en 1984 was Rijvers bondscoach van het Nederlands elftal.

In 2023 werd Rijvers benoemd tot bondsridder van de KNVB vanwege zijn grote verdiensten voor het Nederlandse voetbal.

Vergelijkbare berichten