In onderstaande tabel worden alle aanstellingen van de komende periode weergeven.

2-mrtEd BijenQuick’20 2ATC’65 215.00SR/NOTComp.
Alex BosWilhelminaschoolJuventa’1214.30SR/KNVBComp.
Dick EngbersQuick’20 JO15-1Blauw Wit’34 JO15-113.00SR/KNOTComp.
Jos EngbersKampongIJsselmeervogels15.30RA/KNVBComp.
Bert EulinkTVC’28 JO13-1Olympia’28 JO13-110.30SR/KNVBComp.
Jitse EversVictoria’28 JO17-1FC Eibergen JO17-114.30SR/KNVBComp.
Justin GeerdinkQuick’20 2ATC’65 215.00ASR/NOTComp.
Ammar Hamzehvv HellendoornBlauw Wit’6614.30SR/KNVBComp.
Mik KemnaVroomshoopse Boys JO17-1Luctor JO17-112.00SR/KNVBComp.
Thomas de KroonQuick’20 JO17-2Stevo JO17-112.45SR/KNVBComp.
Hidde NijmeijerJuventa’12 JO19-1DETO JO19-114.45SR/KNVBComp.
Marc Oude HuikinkHeinoExcelsior’3118.00ASR/KNVBComp.
Rico SleiderinkZACVIOS V.14.30SR/KNVBComp.
Floris SmitDHSCPurmersteijn14.00ASR/KNVBComp.
Anton TafasON 2SVZW 313.00SR/KNVBComp.
Sjonnie WijnbergHHC Hardenberg JO14-1ASV Dronten JO14-110.30SR/KNVBComp.
3-mrtJos EngbersWSVVoorwaarts Twello14.00SB/KNVBComp.
Erik Koopmansc HeerenveenPEC Zwolle14.30ASR/KNVBComp.
André LeushuisBon BoysDalen14.00SR/KNVBComp.
Marc Oude HuikinkSVBVLochuizen14.00SR/KNVBComp.
Gerrit Oude WolcherinkBentelosp. Overdinkel14.00SR/KNVBComp.
Anton TafasRood Zwart 2SDC’12 211.15SR/KNVBComp.
Pim WeghorstUnitasAWC14.00SR/KNVBComp.
4-mrtTimor HeidkampTwentsche Voetbal Schoolonder 1317.30(A)SROefen
Thomas de KroonTwentsche Voetbal Schoolonder 1317.30(A)SROefen
Sjonnie WijnbergTwentsche Voetbal Schoolonder 1317.30(A)SROefen
5-mrtAlex BosTVC’28Stevo20.00SR/NOTSparta Beloften
Justin GeerdinkQuick’20Bon Boys20.15ASR/NOTSparta Beloften
Mik KemnaTVC’28Stevo20.00ASR/NOTSparta Beloften
Thomas de KroonTVC’28Stevo20.00ASR/NOTSparta Beloften
Floris SmitQuick’20Bon Boys20.15ASR/NOTSparta Beloften
Pim WeghorstQuick’20Bon Boys20.15SR/NOTSparta Beloften
9-mrtAlex BosDETO 2SDV Barneveld 213.15SR/KNVBComp.
Jos EngbersWV HEDWJos Watergraafsmer14.30RA/KNVBComp.
Bert EulinkVogido o.14Excelsior’31 o.1411.20SR/KNVBComp.
Jitse EversVogido o.16Excelsior’31 o.1612.30SR/KNVBComp.
Justin GeerdinkWSV JO15-1Quick’20 JO15-113.00ASR/VEComp.
Peter GeerdinkVitesse o.21Willem II o.2115.00ASR/KNVBComp.
Ammar HamzehRenswoudeDFS14.30SR/KNVBComp.
Mik KemnaDen Ham JO17-1Berkum JO17-112.15SR/KNVBComp.
Thomas de KroonRood Zwart JO17-1De Tubanters 1897 JO17-113.00SR/KNVBComp.
Rico SleiderinkSV LosserSVVN15.00SR/KNVBComp.
Mark SmitSDC’12 2DES 217.00SR/KNVBComp.
Anton TafasATC’65 2FC Eibergen 214.30SR/KNVBComp.
10-mrtAndré LeushuisSc. OverweteringRuurlo14.00SR/KNVBComp.
Bas NijhuisHaarle 2Witkampers 210.30SR/KNVBComp.
Gerrit Oude WolcherinkLuctorLettele14.00SR/KNVBComp.
Fons ReerinkDTC’07 4KOSC 710.30SR/VEComp.
Floris SmitTVC’28Longa’3014.00ASR/KNVBComp.
Anton TafasManderveenTVV14.00SR/KNVBComp.
Pim WeghorstRohda RaalteMASV14.00SR/KNVBComp.
11-mrtJustin GeerdinkTwentsche Voetbal Schoolonder 1418.30(A)SROefen
Peter GeerdinkTwentsche Voetbal Schoolonder 1418.30(A)SROefen
Sjonnie WijnbergTwentsche Voetbal Schoolonder 1418.30(A)SROefen
13-mrtHenk BlokhuisKNVB Landelijk mo15FC Twente Beloften15.30(A)SR/KNVBJPN
Mik KemnaKNVB Landelijk mo15FC Twente Beloften15.30(A)SR/KNVBJPN
Damir SehovicKNVB Landelijk mo15FC Twente Beloften15.30(A)SR/KNVBJPN
Sjonnie WijnbergDe Zweef JO14-1SVI JO14-119.30SR/KNVBComp.
18-mrtJustin GeerdinkTwentsche Voetbal Schoolonder 1518.30(A)SROefen
Peter GeerdinkTwentsche Voetbal Schoolonder 1518.30(A)SROefen
Sjonnie WijnbergTwentsche Voetbal Schoolonder 1518.30(A)SROefen
19-mrtPeter GeerdinkVitesse o.21PEC Zwolle o.2116.00ASR/KNVBBeker
26-mrtAlex BosMVV’29Achilles’1220.00SR/NOTSparta Beloften
Mik KemnaMVV’29Achilles’1220.00ASR/NOTSparta Beloften
Thomas de KroonMVV’29Achilles’1220.00ASR/NOTSparta Beloften
4-aprHenk BlokhuisKNVB Landelijk mo14ATC’65 o.1415.30(A)SR/KNVBJPN
Justin GeerdinkKNVB Landelijk mo14ATC’65 o.1415.30(A)SR/KNVBJPN
Peter GeerdinkKNVB Landelijk mo14ATC’65 o.1415.30(A)SR/KNVBJPN
9-meiJustin GeerdinkInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
Peter GeerdinkInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
Gijs HofstéInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
Mik KemnaInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
Thomas de KroonInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
Mark SmitInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
Sjonnie WijnbergInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
10-meiHenk BlokhuisInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
Justin GeerdinkInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
Peter GeerdinkInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
Mik KemnaInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
Mark SmitInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi
Sjonnie WijnbergInternationaal meiden toernooibij FC Berghuizen08.30SR/NOTToernooi