De wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal XXVII tussen Feyenoord en PSV staat vrijdag onder leiding van scheidsrechter Allard Lindhout. De officiële opening van het seizoen 2023/’24 wordt gespeeld in Stadion Feijenoord waar om 20.00 uur het eerste fluitsignaal zal klinken.

Voor Lindhout is het de eerste keer dat hij een grote finale fluit. De 35-jarige arbiter krijgt aan de zijlijnen assistentie van Rens Bluemink en Patrick Inia. De vierde official is Rob Dieperink. Clay Ruperti (VAR) en Johan Balder (AVAR) vormen het videoarbitrageduo.

Sinds 2017 wordt de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal gespeeld in het stadion van de landskampioen. Dat betekent dat Feyenoord dit jaar in de eigen Kuip aantreedt tegen bekerwinnaar PSV. 

PSV is met 13 schalen ‘recordhouder Johan Cruijff Schaal’. Feyenoord was vier keer de beste in de wedstrijd waar de Nederlandse supercup op het spel staat.  

Vergelijkbare berichten