Scheidsrechter Danny Makkelie komt donderdag in actie in de Europa League. UEFA heeft hem aangesteld voor de return in de halve finale van de Europa League tussen Bayer Leverkusen en AS Roma.

Makkelie fluit in de BayArena om 21.00 uur voor de aftrap. Ook assistent-scheidsrechters Hessel Steegstra en Jan de Vries zijn ter plekke present. Dat geldt eveneens voor Serdar Gözübüyük die als vierde official fungeert. Het videoarbitrageteam bestaat uit Rob Dieperink (VAR) en Pol van Boekel (AVAR).

Bayer Leverkusen heeft de beste papieren om de finale van de Europa League te halen. De kersverse Duitse kampioen won vorige week in Stadio Olimpico met 0-2. Florian Wirtz en Robert Andrich maakten de goals. De andere halve finale in de Europa League gaat tussen Atalanta en Olympique Marseille. De eerste wedstrijd eindigde onbeslist 1-1. De finale van de Europa League wordt woensdag 22 mei gespeeld in de Dublin Arena.  

Vergelijkbare berichten