Scheidsrechter Shona Shukrula en assistent-scheidsrechter Martina Boer zijn door UEFA aangesteld voor een EK-kwalificatietoernooi onder 19 jaar (v). Zij komen deze week in actie in groep A3. Daarin strijden gastland Portugal, Engeland, Italië en Zwitserland om één ticket voor het EK vrouwen onder 19.

Shukrula fluit woensdag de wedstrijd Portugal – Italië. Zaterdag heeft ze de leiding over Italië – Zwitserland. Op de slotdag van het beslissende kwalificatietoernooi is Shukrula vierde official bij het duel Zwitserland – Portugal. Martina Boer zal bij deze drie wedstrijden als assistent-scheidsrechter fungeren. 

Gijsbers in League B

In League B komen scheidsrechter Wendy Gijsbers en assistent-scheidsrechter Isabelle van Gilst in actie. Zij reizen af naar Moldavië om een aantal wedstrijden in groep B4 in goede banen te leiden. Daarin spelen gastland Moldavië, Litouwen, Noord-Macedonië en Wales. Gijsbers fluit de duels Moldavië – Noord-Macedonië (woensdag) en Noord-Macedonië – Litouwen (zaterdag). Op 9 april is ze vierde official bij Moldavië – Litouwen. Van Gilst fungeert bij deze drie wedstrijden als assistent-scheidsrechter.

Vergelijkbare berichten