Een topaffiche voor Danny Makkelie. De scheidsrechter is door de UEFA aangesteld als leidsman bij de return tussen Bayern München en Arsenal in de Champions League. Beide teams staan woensdag in de Allianz Arena tegenover elkaar.

De strijd tussen Bayern Müncen en Arsenal ligt nog helemaal open, nadat de heenwedstrijd in de kwartfinale van het miljoenenbal eindigde in een gelijkspel. In het Emirates Stadium in Londen opende Bukayo Saka de score namens The Gunners, waarna Serge Gnarby en Harry Kane Bayern München aan de leiding schoten. Leandro Trossard bepaalde de eindstand op 2-2.

Makkelie wordt woensdagavond in München geassisteerd door Hessel Steegstra en Jan de Vries. Sander van der Eijk is de vierde official, terwijl Rob Dieperink en Clay Ruperti fungerend als respectievelijk VAR en AVAR.

De wedstrijd in de Allianz Arena begint om 21.00 uur.

Vergelijkbare berichten