De UEFA heeft Joey Kooij aangesteld als scheidsrechter voor Fiorentina – KRC Genk in de Conference League op donderdag 30 november. Het duel in groep F wordt gespeeld in Stadio Artemio Franchi. De aftrap in Florence is om 21.00 uur.

Kooij reist af naar Italië met een volledig Nederlands arbitraal team. Hij wordt aan de zijlijnen geassisteerd door Joost van Zuilen en Roy Albert de Nas. Alex Bos is vierde official. VAR van dienst op locatie is Jeroen Manschot die wordt bijgestaan door Erwin Blank.

Spanning in groep F

La Viola – zoals de prachtige bijnaam van Fiorentina luidt – gaat in groep F van de UEFA Conference League aan de leiding met acht punten uit vier wedstrijden. KRC Genk volgt op plek drie met slecht twee punten minder. De heenwedstrijd in België tussen beide clubs eindigde in 2-2.

Vergelijkbare berichten