De UEFA heeft drie Nederlandse arbiters aangesteld als VAR bij wedstrijden in de tussenronde van de Europa League op donderdag 15 februari. Pol van Boekel, Rob Dieperink en Dennis Higler gaan Europa in om de scheidsrechter te assisteren.

Van Boekel

Pol van Boekel fungeert als VAR bij Benfica – Toulouse FC in de tussenronde van de Europa League. Het duel in Lissabon staat onder leiding van Donatas Rumsas uit Litouwen. Jeroen Manschot assisteert Van Boekel achter het videoscherm.

Dieperink

Ook Rob Dieperink gaat naar Portugal. Hij is VAR bij SC Braga – Qarabağ FK in de tussenronde van de Europa League. Het duel in het noorden van het land staat onder leiding van de Deense scheidsrechter Morten Krogh.

Higler

Dennis Higler reist naar Hamburg waar Shaktar Donetsk haar thuiswedstrijden afwerkt. De kampioen van Oekraïne ontvangt Olympique Marseille en Higler is VAR bij dit duel in de tussenronde van de Europa League. De wedstrijd staat onder leiding van Erik Lambrechts uit België.

Vergelijkbare berichten