Shona Shukrula en Martina Boer zijn deze week actief in de eerste ronde van de EK-kwalificatie voor Vrouwen onder 19. Het duo reist af naar Zweden waar het in groep 5 van League A een aantal wedstrijden zal leiden. Deze groep bestaat uit gastland Zweden, Spanje, Portugal en Turkije. De speelsteden zijn Västerås en Eskilstuna.

Shukrula begint het toernooi op woensdag 25 oktober als vierde official bij het duel Zweden – Portugal. Zaterdag 28 oktober is zij arbiter bij Spanje – Zweden. Op de slotdag van het minitoernooi leidt Shukrula het duel Portugal – Spanje. Bij alle drie wedstrijden fungeert Martina Boer als een van de assistent-scheidsrechters. Spanje is de regerend Europees kampioen in deze leeftijdscategorie.

Ook Oranje onder 19 komt deze week in actie. De ploeg van coach Roos Kwakkenbos neemt het in groep A6 op tegen achtereenvolgens Faeröer, België en Ierland. België is de host. 

Vergelijkbare berichten