Jochem Kamphuis heeft zaterdag 14 oktober de leiding over VVV-Venlo – Roda JC. Bas van Dongen en Wout Schaap assisteren de leidsman langs de zijlijn. Dominique Prick vervult de functie van vierde official. De aftrap van deze Limburgse derby in stadion De Koel is om 16.30 uur.

Bas Nijhuis fluit een dag later het duel tussen SC Cambuur en NAC Breda. Beide clubs hebben dit seizoen hun trainer ontslagen en hadden voorafgaand aan het seizoen hogere verwachtingen dan hun huidige positie (elfde respectievelijk veertiende) laat zien. De aftrap in Leeuwarden is om 16.45 uur.

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie

VVV-Venlo – Roda JC ( zaterdag 14 oktober, 16.30 uur)

ScheidsrechterKamphuis
Assistent-scheidsrechtersVan Dongen
 Schaap
Vierde officialPrick

Telstar – MVV Maastricht (zaterdag 14 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVereijken
Assistent-scheidsrechtersDe Koning
 Van Rijn
Vierde officialVan Hoof

Willem II – FC Den Bosch (zondag 15 oktober, 14.30 uur)

ScheidsrechterVos
Assistent-scheidsrechtersWeever
 Been
Vierde officialShukrula

SC Cambuur – NAC Breda (zondag 15 oktober, 16.45 uur)

ScheidsrechterNijhuis
Assistent-scheidsrechtersKoopman
 De Koning
Vierde officialVisser

Vergelijkbare berichten