UEFA heeft scheidsrechters Marisca Overtoom en Shona Shukrula aangesteld voor twee kwalificatiewedstrijden voor het EK vrouwen in 2025. Overtoom leidt Faeröer – Andorra, terwijl Shukrula de ontmoeting Wales – Oekraïne in goede banen moet zien te leiden. Beide duels worden vrijdag gespeeld.

Marisca Overtoom reist met haar team af naar Tórshavn waar Faeröer en Andorra tegenover elkaar staan. Dit betreft een wedstrijd in Divisie C. Beide landen verloren hun eerste twee duels en zijn nog puntloos. Overtoom wordt aan de zijlijnen ondersteund door assistent-scheidsrechters Ashley de Haan en Melissa Joos (uit Duitsland). Sterre Bijlsma fungeert als vierde official. In Tórshavn klinkt om 17.45 uur Nederlandse tijd het eerste fluitsignaal.

Shona Shukrula komt een niveau hoger in actie. In Divisie B treffen Wales en Oekraïne elkaar op deze derde speeldag van de EK-kwalificatie. Het thuisland kan goede zaken doen in Parc y Scarlets in Llanelli. Wales won de twee eerste wedstrijden en is nog zonder puntverlies. Naast arbiter Shukrula bestaat het arbitrale team verder uit assistent-scheidsrechter Martina Boer en Melissa Lejear (uit België). Wendy Gijsbers is de vierde official. De aftrap is om 20.15 uur Nederlandse tijd.

Vergelijkbare berichten