De competitie zit er bijna op. Graag jullie aandacht voor de termijn voor het insturen van (wedstrijd)formulieren en de bereikbaarheid rondom het Pinksterweekend. Direct afhandelen wedstrijdformulieren Met het oog op het inplannen van inhaalwedstrijden en het verwerken van gele en rode kaarten, is het van groot belang dat het digitale wedstrijdformulier zo spoedig mogelijk na de wedstrijd wordt afgehandeld. Ook is het belangrijk dat rapportages over rode kaarten of stakingen zo spoedig mogelijk met ons worden gedeeld. Mocht je problemen ondervinden met het afhandelen van het wedstrijdformulier, mail ons daar dan zo snel mogelijk over. Verkorte procedure bezwaar- en beroep rapportage Het weekend van 25/26 mei is in principe het laatste weekend waarin er gerapporteerd wordt. Voor de bezwaar- en beroepschriften geldt vanaf het weekend van 18/19 mei en 25/26 mei een verkorte procedure, zodat alle rapporten op tijd verwerkt kunnen worden. Op 19 juni wordt de plaatsing voor het nieuwe seizoen bekend gemaakt. Het tijdpad met belangrijke data vind je hier. Bereikbaarheid Pinksterweekend Op maandag 20 mei (Tweede Pinksterdag) zijn wij niet aanwezig. Mocht je jezelf moeten afmelden voor een wedstrijd in het Pinksterweekend kan dat tot vrijdagmiddag 16.00 uur via de gebruikelijke weg. Als je jezelf na die tijd moet afmelden, kun je daarvoor bij de weekenddienst terecht. LET OP: de weekenddienst is pas bereikbaar vanaf 18.00 uur op vrijdagavond. De weekenddienst is tijdens dit Pinksterweekend bereikbaar op: ·        Vrijdag 17 mei van 18.00 tot 20.00 uur. ·        Zaterdag 18 mei van 08.00 tot 15.00 uur. ·        Zondag 19 mei gesloten. ·        Maandag 20 mei van 08.00 tot 14.00 uur. Wellicht ten overvloede, de gegevens van de weekenddienst vind je HIER. Alvast een mooi Pinksterweekend toegewenst! Met vriendelijke groet, Team Arbitrage  

Vergelijkbare berichten