Vivian Peeters fluit donderdag Israël-Armenië in groep C4 van de Women’s Nations League. De Nederlandse scheidsrechter krijgt ondersteuning langs de zijlijn van Diana Snoeren en Martina Boer. Marisca Overtoom is in Rishon Le-Zion de vierde official.

Het treffen, dat om 17.00 uur begint, is de eerste wedstrijd in de groep. Hierin komen ook Kazachstan en Estland in actie.

De Haan en Gijsbers naar Estland

Ook Ashley de Haan en Wendy Gijsbers hebben een internationale aanstelling ontvangen. Zij zijn vrijdag respectievelijk assistent-scheidsrechter en vierde official bij die andere wedstrijd in groep C4 van de Women’s Nations League: Estland – Kazachstan. Het Nederlandse duo ondersteunt de Belgische scheidsrechter Caroline Lanssens. Irmgard Van Meirvenne, ook uit België is de tweede assistent-scheidsrechter. Het duel in Tartu begint vrijdag om 17.00 uur.

Vergelijkbare berichten