Marisca Overtoom fluit woensdag het duel SFK 2000 Sarajevo (Bosnie-Herzegovina) – ZNK Osijek (Kroatië) in de eerste voorronde van de UEFA Women’s Champions League. Tijdens het kwalificatietoernooi in Sarajevo krijgt zij ondersteuning langs de zijlijn van Diana Snoeren en de Italiaanse Nidaa Hader. Silivia Gasperotti (Italië) is de vierde official.

Drie dagen later zijn de rollen omgedraaid wanneer de verliezende teams van de eerste twee duels het tegen elkaar opnemen. Dan is Gasperotti de scheidsrechter en vervult Overtoom de functie van vierde official. Ook bij deze wedstrijd, die zaterdag om 11.00 uur begint, zijn Snoeren en Hader de assistenten langs de zijlijn.

Alle duels vinden plaats in het Asim Ferhatović Hasestadion in Sarajevo. Naast bovengenoemde teams komen tijdens dit kwalificatietoernooi ook FC Vorskla (Oekraïne) en Talinna FC Floras (Estland) in actie.

Vergelijkbare berichten