UEFA heeft Dennis Higler aangesteld voor het Europa League duel tussen FC Salzburg en AS Roma op donderdagavond 16 februari. De aftrap in de Red Bull Arena in Salzburg is om 18.45 uur.

Higler zou als assistent van VAR Pol van Boekel optreden bij dit duel in de tussenronde van het Europa League toernooi, maar vervangt nu de oorspronkelijke aangestelde Zweedse scheidsrechter Glenn Nyberg.

Higler wordt aan de zijlijnen geassisteerd door de Zweedse assistent-scheidsrechters Mahbod Beigi en de Duitser Eduard Beitinger. De vierde official is Adam Ladebäck, eveneens uit Zweden. VAR Pol van Boekel wordt nu ondersteund door Günter Perl uit Duitsland.

Tussenronde Europa League

In de Europa League wordt donderdagavond 16 februari een tussenronde afgewerkt, waaraan ook Ajax en PSV deelnemen. Ajax ontvangt thuis de nummer twee uit de Bundesliga, Union Berlin. PSV speelt eerst uit tegen zesvoudig Europa League winnaar Sevilla.  De acht winnaars van deze ronde plaatsen zich voor de achtste finales van het toernooi.

Vergelijkbare berichten