Aanstaande woensdag 8 februari komt Sander Franken van de KNVB naar De Lutte voor een kennismaking/vragensessie voor onze vereniging. De sessie zal na de training (om 20:45) plaatsvinden in de Bestuurskamer van het clubgebouw.

Tijdens de sessie zal Sander Franken samen met een collega een presentatie geven, om vervolgens vragen te beantwoorden van onze leden. Tijdens deze sessie heb je dus de kans om vragen te stellen met betrekking tot alles wat te maken heeft met het Scheidsrechtersvak, denk hierbij aan vragen over het promotiebeleid, het aanstellingenbeleid of andere onderwerpen. Ook kunnen eventuele klachten/frustraties gedeeld worden met Sander.

Het doel van de KNVB, is om de relatie tussen de (assistent-)scheidsrechters te verbeteren en meer te weten te komen over wat er speelt bij de scheidsrechters. 

Ik verwacht een hoge opkomst, sinds er nog wel eens wat geklaagd wordt in de groepsapp over de gang van zaken bij de bond. Dit is je kans!

Vergelijkbare berichten