Serdar Gözübüyük is donderdag actief in de Europa League. UEFA heeft de 37-jarige arbiter aangesteld voor de return in de achtste finale tussen SC Freiburg en Juventus. Het duel in Stadion am Wolfswinkel begint om 18.45 uur.

Gözübüyük weet zich omringd door een geheel Nederlandse arbitrageteam. Aan de zijlijnen bieden assistent-scheidsrechters Erwin Zeinstra en Johan Balder ondersteuning. Joey Kooij is de vierde official. Het videoarbitrageduo wordt gevormd door Dennis Higler (VAR) en Rob Dieperink (AVAR).

Juventus won vorige week het eerste treffen in Turijn met 1-0. De enige goal werd gemaakt door Ángel Di Maria. Feyenoord is nog de enige Nederlandse vertegenwoordiger in de Europa Cup. De Rotterdammers speelden vorige week met 1-1 gelijk tegen Shakhtar Donetsk en kunnen de klus donderdag in de eigen Kuip klaren.